Bankowa Strefa

Oferty banków online

Pierwsza Pożyczka 2,99% w Raiffeisen Polbank.

Wcale nie jest takie łatwe znalezienie dobrego kredytu jaki nie będzie nas bardzo dużo kosztował. Decyzja kredytowa powinna być dobrze przemyślana, abyśmy nie wzięli kredytu, który będzie dla nas bardzo dużym obciążaniem. Takich ofert jest naprawdę bardzo dużo i mamy w czym wybierać. Każdy bank ma co najmniej kilka takich ofert, które mają różne warunki uruchomienia kredytu. Można znaleźć taką ofertę jaka będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem. Pierwsza Pożyczka 2,99% w Raiffeisen Polbank jest ofertą w ramach, której można pożyczyć od tysiąca do dwustu tysięcy złotych na okres nawet do stu dwudziestu miesięcy. Warto zastanowić się nad tą ofertą, sprawdzając jak będzie wyglądał nasz kredyt przy kwocie minimalnej jaką bank nam pożyczy. Biorąc tysiąc złotych na rok, przy równych ratach miesięcznych każda z nich będzie wynosiła 85,83 złote. Rata nie jest bardzo duża, a wszystko dzięki bardzo niskiej stawce RRSO. W przypadku tego konkretnego kredytu rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi jedynie 0,24%.

Pojęcie RRSO.

RRSO jest niczym innym jak całkowitym kosztem kredytu jaki poniesie kredytobiorca. Jest ona wyrażana w procentach całkowitej kwoty kredytu w stosunku rocznym. Znając rzeczywistą roczną stopę oprocentowania można o wiele łatwiej porównać kilka ofert różnych kredytów ze sobą i wybrać ten, który będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem. RRSO uwzględnia nie tylko oprocentowanie kredytu, ale również inne koszta kredytu jakimi są prowizje, opłaty, czy też koszty dodatkowych usług jakie są niezbędne, aby można było otrzymać kredyt. Oprócz niskiej RRSO bank oferuje nam zerowe oprocentowanie i bardzo niską prowizję, która wynosi jedynie 2,99%. Jak widać jest to bardzo korzystny kredyt, który nie będzie nas bardzo dużo kosztował.

Kredyt jest oprocentowany według stałej stopy procentowej i jest równe 0%. Prowizja od naszego tysiąca złotych będzie równa jedynie 29,90 złotych. Jest to niewielka suma, dzięki czemu kredyt nie będzie dla nas dużym obciążeniem. Bank daje nam możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia w wysokości 0,25%. Ubezpieczenie na wypadek śmierci, czy też całkowitej niezdolności do pracy wylicza się poprzez iloczyn wskaźnika 0,25%, liczby rat na jakie kredyt został rozłożony oraz kwoty kredytu brutto. Odsetki są kosztem kredytu na jaki się zdecydowaliśmy. W ofercie Raiffeisen Polbank odsetki są zerowe. Takie kredyty lubimy najbardziej. Zarobek dla banku będzie stanowiła jedynie prowizja. Całkowita suma jaką przyjdzie nam spłacić po roku to kwota 1030 złotych. Niewiele będzie nas ten kredyt kosztował i jeżeli potrzebujemy tysiąca złotych, z tej oferty można śmiało skorzystać.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.