poniedziałek, lipiec 31, 2017

Opcje pożyczki dla małej i potrzebującej firmy

Jeśli prowadzisz małą firmę, ale masz złą ocenę zdolności kredytowej, zarówno ze względu na problemy z interesem, jak i własne trudności finansowe, wiesz, że uzyskanie kredytu na następną fazę planu będzie trudne. Jednak w dzisiejszym zmieniającym się krajobrazie finansowym wielu kredytodawców rozumie, że słaba passa zdarza się różnym osobom i firmom, a oni są bardziej otwarci niż kiedykolwiek na to, aby udzielać kredytów dla małych firm – nawet ze złą historią kredytu.

Oto krótkie spojrzenie na dwa typy pożyczek, które możesz wybrać – jeśli chcesz rozkręcić swoją małą firmę: zabezpieczone pożyczki firmowe i niezabezpieczone pożyczki firmowe. Rodzaje zabezpieczeń, które można wykorzystać w celu uzyskania tych typów pożyczek, mogą się różnić w zależności od zapasów do urządzeń, od nieruchomości po należności. Zrozumienie ich polega na tym, że jeśli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki pożyczkodawca np. zabierze drukarkę lub budynek biurowy.

Dobrą wiadomością jest to, że stopy procentowe tych pożyczek zabezpieczonych są znacznie lepsze niż opcja opisana poniżej. Wiele razy firma po prostu potrzebuje gotówki, aby przejść do następnego poziomu, więc zabezpieczona pożyczka może być właśnie tym, co się przyda na drodze do dobrobytu. Pamiętaj o radach podanych przez wielu: bierz tyle, ile tylko możesz, ale nie przekraczaj tej sumy. Jeśli widzisz okazję do założenia sklepu w drugim miejscu, które jest przygotowywane do Twoich artykułów, musisz je wykorzystać przed innymi. Uzyskanie małej pożyczki nawet w kontekście złych kredytów może ulepszyć lub zniszczyć przyszłość.

Niezabezpieczone pożyczki dla małych firm z tytułu złej historii kredytowej można uznać za formę zaliczki pieniężnej dla Twojej firmy. Często są one oparte na Twojej przyszłej sprzedaży kart kredytowych, więc tylko niektóre typy firm kwalifikują się do tego rodzaju pożyczek. Zazwyczaj musisz posiadać firmę, która znajduje się w sferze sprzedaży detalicznej lub może to być restauracja lub firma zorientowana na usługi, która akceptuje karty kredytowe. Zazwyczaj trzeba dostarczyć coś dla przyszłego pożyczkodawcy np. dokument z dowodem wyciągów bankowych, wyciągów z karty kredytowej i umowy dzierżawy, jeśli ją masz.

Ten rodzaj pożyczki jest tylko dla naprawdę potrzebujących. Wysokie oprocentowanie oprocentowane (30% + więcej) może z łatwością pozbyć się całego zysku, więc lepiej korzystać z tego tylko w ostateczności. Musisz też być bardzo ostrożnym – dogaduj się tylko z pożyczkodawcą, który zapewnia niezabezpieczone pożyczki. Upewnij się, że instytucja jest legalna i zatwierdzona przez państwo. Jest tam wiele rekinów, ale nie musisz pływać z nimi.

Jeśli nie masz pożyczki zabezpieczonej lub niezabezpieczonej, lub nawet jeśli chcesz uniknąć niezabezpieczonej pożyczki za wszelką cenę, rozważ opcję pożyczki od przyjaciół i / lub rodziny. Jeśli masz przyjaciół, którzy wierzą w ciebie i Twoją firmę, możesz pominąć typowe kredyty dla małych firm, które są dostępne. Pamiętaj, aby zawrzeć umowę na piśmie i nie popełniać zaległości w płatnościach, albo możesz stracić przyjaźń i firmę.