czwartek, wrzesień 15, 2016

Jak nie dać się nabrać na drogi kredyt gotówkowy

To jak nie dać się nabrać na drogi kredyt gotówkowy jest prostsze, niż sądzicie i nie będzie wymagało od Was wiele zachodu. Potrzeba pożyczenia gotówki często pojawia się nagle, tak jak nagłe i niespodziewane są sytuacje, które ją z reguły wywołują. Chcąc pożyczyć pieniądze jak najszybciej, z reguły działamy pod presją czasu, często nawet bez zastanowienia. Zaczynamy na szybkiego szukać, powiedzmy jako takiej oferty, a często nawet wystarczy, że doradca powie nam, że mamy wstępnie zatwierdzony kredyt i już jesteśmy szczęśliwi i nie szukamy dalej. Szukać niestety warto, warto też poświęcić odrobinę czasu na przeanalizowanie znalezionych ofert pod kątem opłacalności dla nas. Najczęściej jednak nawet nie myślimy o takich czynnościach, co skutkuje później zupełnie niepotrzebnie wysoką ratą, zobacz gdzie znajdziesz dobry kredyt - kredytomania.eu pomoże wybrać najkorzystniejszą opcję.

Jeżeli kredyt to tylko tani

Nie patrzmy na reklamy, tylko szukajmy sami, gdyż w reklamach są zaakcentowane tylko najistotniejsze z punktu widzenia Klienta zalety. Owszem możemy wziąć reklamowany kredyt gotówkowy pod uwagę, ale w kolejnym kroku musimy zweryfikować informacje uzyskane w reklamie i porównać go z innymi. Zgadza się, że ofert kredytów jest w tej chwili udostępnianych całe mnóstwo i ciężko się w tym połapać. Ciężko jest wybierać poszczególne oferty i później porównywać kilkanaście. Każda z nich będzie miała zarówno atuty, jak i zdecydowane negatywy. W jednej będziemy mogli uzyskać obniżone oprocentowanie, a w innym przypadku bank zaproponuje nam zredukowaną prowizję.
Nie wiedząc jak z tego wybrnąć, najlepiej jest skierować się do specjalisty, czyli pośrednika finansowego, który dobierze dla nas optymalną propozycję. O koszty można się nie bać, gdyż pośrednika opłaca bank i nie pobiera on od Klientów żadnych pieniędzy. Koszt jego usług nie podniesie też Twojego kosztu kredytu, gdyż bank wynagrodzi go ze środków własnych.

Jeżeli nie masz czasu na zabawy w pośredników wówczas możesz skorzystać z dowolnej porównywarki kredytów gotówkowych, jaką znajdziesz przez Google. Dzięki takiemu rozwiązaniu w jednym miejscu porównasz kilkadziesiąt ofert dosłownie w kilkanaście sekund. Wystarczy podać swój dochód, oczekiwaną kwotę kredytu, liczbę rat i otrzymamy wynik, w którym będą również widoczne koszty, RRSO, prowizja, a nawet wysokość raty. Niestety nie można ufać im na ślepo i trzeba zawsze potwierdzić uzyskane w ten sposób informacje w banku.

Jak widzisz to, jak nie dać się nabrać na drogi kredyt gotówkowy nie jest wcale tak skomplikowane jakby się wydawało.